Švédská kvalita od roku 1939

Zákaznická linka:

(+420) 566 440 009

Dotace Nová zelená úsporám
Solární kolektory
Letní akce na tepelná čerpadla a solární kolekotry
Tepelná čerpadla EURONOM - vítěz srovnávacího testu

Návrh designu a tvorba webových stránek

Pracovní náplň:

  • Návrh uživatelského rozhraní webových stránek (wireframes)
  • Návrh grafického designu a tvorba webových stránek (upřednostňujeme redakční systém Drupal, Wordpress nebo podobné)
  • Tvorba a úpravy obrázků a ostatních prvků webu (produktové fotografie, animace, videa a jiné)
  • Využívání Google Analytics pro získávání důležitých dat

Požadavky:

  • Znalost systému Drupal, Wordpress nebo podobných
  • Znalost HTML, CSS
  • Základní znalost PHP (výhodou)
  • Znalost alespoň jednoho grafického programu (Gimp, Photoshop nebo podobné)
  • Praxe v oboru podložená prokazatelnými referencemi
  • Povědomí o SEO
  • Samostatnost a kreativita
  • Vhodné i pro studenty/absolventy

Nabízíme:

  • Možnost práce z domova
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Vaše dosavadní práce (portfolio/reference) prosím zasílejte na e-mailovou adresu marketa.chrbolkova@schlieger.cz.

Kontaktní adresa:
SCHLIEGER, s.r.o.
Táboritská 23/1000
130 00 Praha 3
Tel. /fax: + 420 777 932 346
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Chrbolková
E-mail: marketa.chrbolkova@schlieger.cz