Švédská kvalita od roku 1939

Zákaznická linka:

(+420) 566 440 009

Dotace Nová zelená úsporám
Solární kolektory
Letní akce na tepelná čerpadla a solární kolekotry
Tepelná čerpadla EURONOM - vítěz srovnávacího testu

LETNÍ AKCE se SLEVOU 10%

LETNÍ SLEVA 10% se vztahuje na veškeré komponenty solárního systému (solární kolektory, čerpadlové skupiny, regulace, zásobníky a ostatní příslušenství), které si zákazníci objednají do 31.8. 2015. Prosím vyplňte níže kontaktní formulář a obratem Vám zpracujeme nabídku na míru!

Poznámka: Sleva se nevztahuje na dodávku solárního systému na klíč, kde žadateli zdarma zpracováváme dotaci v hodnotě až 50 000 Kč!

Proč si pořídit balíček pro solární ohřev vody svépomocí od nás:

  • Odborný návrh od našich techniků (počet kolektorů, velikost expanzních nádob, množství solární kapaliny, optimální nastavení regulace, atd.)
  • Kvalitní solární kolektory, zásobníky a ostatní komponenty (dodáváme komponenty pouze od renomovaných výrobců - zásobníky DZD Dražice, čerpadlové skupiny MEIBES, atd)
  • Plná kompatibilita všech komponent (velikosti potrubí a nátrubků, komunikace čidel teplot s regulací, vhodné zásobníky vody pro solární systémy, atd)
  • Bezkonkurenční ceny (specializujeme se na solární ohřev vody, dodáváme tyto komponenty stovkám montážních partnerů po celé ČR a můžeme tak nabídnout nejlepší ceny i Vám)

 

Euronom má kompletně nový modernizovaný sortiment pod značkou Schlieger

Zobrazit sortiment